שנה טובה

שלום,

רציתי לאחל לכם כמה דברים.
קודם כל, שנה טובה. שתתברכו ותדאגו לבריאות טובה, אהבה בשפע ומספיק כסף כדי להסתדר ולא לדעת חוסר, ושלא תקנו דברים שאתם לא צריכים.
מאחל לכם למצא בתוככם את אותה החמלה שהייתם רוצים שיתייחסו אליכם. שתאהבו את כל יושבי כדור הארץ, בני אדם וחיות. גם ג’וקים.
מאחל לכם שהשנה תבינו שבשביל הנאת החיך שלכם, אף חיה לא צריכה להשחט או להיות מנוצלת בצורה כלשהי ושתזכרו לסחוב איתכם מטבע בכיס בשביל הומלס רנדומלי שתפגשו ברחוב. כן, הוא זקוק לעזרה וייתכן והוא שם בגלל בחירה לא נכונה שעשה. זו רק בחירה לא נכונה.
כולנו ילדים שמתהלכים על האדמה הזו, אנשים וחיות, וכולנו שותפים לפחדים וכולנו מונעים משמחה. בואו לא ננסה להרוס את כל מה שניתן לנו – טבע, יצורים חיים, אמון, אהבה. בואו נזכור שזה בסדר להרגיש כאב, שכאב הוא שיכול לעזור לנו לגדול. בואו לא נדחוק את הרגשות שלנו הצידה, גם אם מי שקורא את השורות האלה הוא גבר.

זו תהיה שנה טובה לקחת כלב מכלבייה, זו תהיה שנה טובה ללכת לחמש הפגנות למען מטרה טובה. זו תהיה שנה טובה לאכול קצת פחות בשר ולהפטר לחלוטין ממוצרי חלב – הם הורסים את הגוף לגמרי ותרגישו הרבה הרבה יותר טוב בלעדיהם. אם לא למען החיות, עשו זאת למענכם.
זו תהיה שנה טובה לבחור מחדש את הקהילה שלכם ולא ללכת עם זהות אוטומטית שניתנה לכם כשנולדתם. העולם הפך קטן ואתם יכולים לבחור להיות חלק מכל קהילה שתרצו.
שתהיה זאת שנה מלאה במוזיקה, אמנות, סרטים וספרים טובים, שתשתו יין טוב, ושתאכלו המון המון עדשים.

שתהיה זאת השנה הטובה ביותר שהייתה לכם, שתשמרו את אש האהבה בלב שלכם. תזכרו שאהבה זה הדם שזורם בוורידים של העולם ובאמת שבלעדיה, הוא מפסיק להסתובב.

שתהיו שמחים בחלקכם, וחומלים את הסובבים אתכם.
ושנה טובה.