שעון חול

לפני הכל , מזל טוב לג’ון קולטריין, היה בן 86 היום לו היה חי.

למרות שאני מתעב את אלי ישי תיעוב אדיר ולמרות שאני מתעב את העובדה שש”ס התנחלה לי בתוך החיים וגרה שם, ולמרות ששעון החורף בספטמבר הוא אבסורד לא נורמלי – אין מה לבוא בטענות לאלי ישי ולמפלגה שלו.
שכל אחד ואחד מכם ישאל את עצמו הבוקר מה הוא עשה כדי להביא שינוי בשלטון, כדי לחזק את דב חנין או את זהבה גלאון, עם כמה אנשים הוא דיבר על הנזק ששלטון ימין עושה לישראל מכל הבחינות (פרט לבחינה של חינוך לאהבת המולדת והאדמה).
שכל אחד ואחד מכם ישאל את עצמו למה הוא ממשיך לקרא וואינט שהתעלם השנה מהמחאה החברתית שלכם אבל בכל פעם שהייתה הזדמנות להתסיס בין חילונים לדתיים, הוא עשה את זה (הבוקר, כותרת ראשית כמובן), הטכניקה של ביבי. האם אתם רוצים לקרא עיתוןאתר שמשתמש בטכניקות של ביבי?
שכל אחד ואחד מכם ישאל את עצמו האם הוא קרא את ישראל היום ‘רק בשביל הכותרת ולצחוק על הימין’ במקום לקחת אותו ולזרוק אותו לפח המחזור הקרוב.

אם לא עשיתם כלום מהרשום למעלה, או דברים אחרים שעניינם הוא לא קיטור מתמשך על כך שעושים לכם ולוקחים לכם ולא לקחתם אחריות על המעשים שלכם, אפילו מעשה הקטן ביותר כמו שיחה תמידית על הנושאים הבוערים כדי לעורר את הרדומים – אז מצטער, אתם שותפים לשעון החורף הזה.

חברי כנסת הם השתקפות הציבור. הציבור יהיה רדום, גם הפעילות תהיה מנומנמת ,פוליטיקאי צריך לדעת שיש לו גב כדי לתת לו אוויר לעבוד. תתחילו לתת גב ולעבוד, זו האחריות שלכם קודם כל.


(קרדיט תמונה: אודין שדמי ואמיר שלם)