טועה, טועים,טעינו

הוידאו למעלה הוא השיר Wrongrong של הסופרגרופ הכמעט חד פעמי – 801 שהוציא אלבום אחד לייב ואחד אלבום אולפן תחת השם Quiet Sun.

לפני שלושה ימים, תהיתי בקול רם על הנחפזות של הראיס, ליידע את הציבור שמי שעומד מאחורי הפיגוע בבולגריה הם האיראנים. ההודעה ממנו יצאה בזמן קצר מאד אחרי היוודע דבר הפיגוע. לא היה מודיעין שיתריע על הפיגוע, אבל היה מודיעין שניה אחר כך שיודיע מי מאחורי זה.
אני מבין אותו, שמעו, כל המשה סילמן הזה תקוע לו כמו עצם בגרון וחייבים לאחד את העם סביב אויב חדש, והרי העובדים הזרים לא יכולים לייצר כותרת היום כי זה כבר לא מעניין, אז חוזרים לאיראן.
אממה, הערבים הרעים, אלה תמיד הורסים. ואל קעידה, לפי הרשתות הערביות, לקח אחריות על הפיגוע. כלומר לא איראן, לא סוריה ולא חיזבאללה. אל קעידה, אותו ארגון שהאמריקאים שפכו הון תועפות כדי להוריד את ראש הנחש שלו, והעלימו את גופתו באופן מסתורי, שניה אחרי שלכאורה תפסו אותו.

באסה לביבי ולברק, איך הערבים האלה שוב באים והורסים הכל.

הערה נוספת: הבוקר יצאה חוליה מחדש של המוסד ללונדון כדי לחפש מחבלים בעלי חזות מערבית שירצו לבצע פיגוע בספורטאים הישראלים. אם הם לא חוזרים עם איזה נתח טוב ועסיסי, חבל להם על הזמן, נשסה בהם את יריב לוין.